Portfel skórzany męski

Czy mały skórzany portfel męski pomieści wszystko czego potrzebujemy?

Michał Waryński

Pojemna sakiewka pozwala na łatwe zabranie ze sobą nie tylko kart płatniczych, banknotów i monet, ale także wszystkich potrzebnych dokumentów. Dzięki wielu kieszeniom i przegródkom gotówka jest zawsze pod ręką, co niewątpliwie jest niezwykle przydatne podczas różnego rodzaju zakupów. Czy mały portfel męski skórzany jest jednak zdolny pomieścić wszystko, co potrzebne? Jakie modele dla Panów są najbardziej funkcjonalne i warte zakupu?

 

Sklep McKlein oferuje szeroki wybór portfeli męskich

Portfel męski skórzany mały – polecane akcesoria

Model Vooc Vintage P41

Portfel skórzany męski Vooc Vintage P41 to produkt, który pomimo swych niewielkich rozmiarów pomieści wiele gotówki. Sakiewka posiada pojemną przegrodę na banknoty oraz osobną, łatwo dostępną kieszonkę na monety, znajdującą się po zewnętrznej stronie portmonetki. Dzięki tym elementom dostęp do pieniędzy jest znacznie prostszy, dzięki temu proces płacenia za zakupy przebiega szybciej i sprawniej. Oprócz dużej ilości miejsca na gotówkę, mały portfel męski skórzany posiada także dodatkową kieszeń na dokumenty, w której można przechowywać dowód osobisty czy różnego rodzaju legitymacje. Praktyczne zapinanie na zatrzask zabezpiecza zaś zawartość przed przypadkowym zagubieniem czy rozsypaniem. Akcesorium dostępne jest Sklepie McKlein w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu znakomicie dopasowuje się do każdej stylizacji.

Mały skórzany portfel męski Solier SW03B


Niewielki portfel skórzany męski Solier SW03B to produkt polskiej produkcji. Wykonano go ręcznie z naturalnej skóry licowej o najwyższym stopniu jakości, co sprawia, że portmonetka jest niezwykle wytrzymała i odporna na zniszczenia. Sakiewka charakteryzuje się także oryginalnym wzorem, wygodnym użytkowaniem oraz dużą ilością miejsca na pieniądze i dokumenty. Mały skórzany portfel męski posiada bowiem 7 przegródek na karty kredytowe oraz 6 kieszeni na pozostałe dokumenty. Oprócz tego wyposażony jest także w funkcjonalne i łatwo dostępne miejsca na bilon i banknoty. Dzięki temu wszystko, co potrzebne jest zawsze pod ręką, a płacenie w sklepach za zakupy nie sprawia żadnych trudności.

Portfel męski skórzany mały Slim Wallet SW01B Brodrene


Sakiewka producenta Brodrene wykonana z naturalnej skóry to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć pojemność z wygodą użytkowania. Mały skórzany portfel męski wyróżnia się cienkością, dzięki której bez problemu można schować go do torby czy kieszeni kurtki. Doskonale leży również w dłoni, co znacząco ułatwia korzystanie z niego podczas codziennych zakupów. Akcesorium pomieści nie tylko banknoty, monety czy karty kredytowe, ale także dowód rejestracyjny samochodu dzięki specjalnie przeznaczonej na niego osobnej kieszonce. Produkt bez wątpienia przypadnie tym samym do gustu wszystkim kierowcom i miłośnikom częstych podróży.

Mały portfel męski skórzany Vooc PPM1


Portfel skórzany męski producenta Vooc to inwestycja w produkt o wysokiej jakości, który doda elegancji oficjalnym stylizacjom. Niewielki rozmiar akcesorium pozwoli na proste schowanie go do kieszeni marynarki, a dzięki dwóm pojemnym przegrodom na banknoty potrzebne pieniądze będą zawsze pod ręką. Oprócz dużej ilości miejsca portmonetka posiada również 9 przegródek na karty i dokumenty oraz przezroczystą kieszonkę na zdjęcie. Dzięki tym elementom wyposażenia portfel doskonale spełni swoje zadanie w każdej sytuacji.

Portfel męski skórzany mały – podsumowanie

Portmonetki męskie to produkty o dużej pojemności. Pomimo małych rozmiarów mieszczą bowiem w sobie nie tylko gotówkę, ale i inne potrzebne rzeczy. Akcesoria są tym samym doskonałym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, który ceni sobie wygodę i funkcjonalność.

 

Portfele męskie w różnych wzorach i kolorach znajdziesz w Sklepie McKlein

Zobacz