Torby i torebki

Jakie torebki będą modne w 2018 roku?

Michał Waryński

Nowy rok już się rozpoczął a wraz z nimi oczywiście również ważny czas dla miłośniczek mody. Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze dyskusje nad tym, które trendy mina, a jakie zaczną się pojawiać. Na pewno trzeba liczyć się z tym, że kolejny rok raczej nie będzie nam mijał pod znakiem umiaru oraz skromności. Stonowane torebki zostaną schowane głęboko a zamiast nich pojawia się barwy i wzory.

Torebki z frędzlami – styl kowbojski

Pośród tych trendów, które cały czas są bardzo popularne są między innymi frędzle, które przywodzą na myśl stylizacje kowbojskie. Specjaliści zakładają, że w kolejnych latach ta sytuacja nie będzie się zmieniać i nadal takie propozycje będą popularne. W tym momencie do takiej torby dołączyć można jeansową kurtką i kowbojkami. To również bardzo dobry dodatek do kreacji w stylu boho czy nawet prostej białej koszuli. Przełamać można w ten sposób sztywny charakter, podkreślić będzie można gust właścicielki.

W nowym roku modne będą małe torebki

W najbliższym roku wiele kobiet będzie się głowić jak można odchudzić zawartość torebki. Do laski wracać będą te w wyjątkowo małych rozmiarach. Staną się one dobrym dodatkiem, a nie pojemnym workiem na mnóstwo różnych rzeczy. Do łask wracają powoli także kuferki, w których nie uda się zbyt wiele zmieścić, jednak wyglądają one rzeczywiście świetnie. Nie da się jednak zaprzeczyć, że nadal popularne i chętnie wybierane będą duże shopper bag.

Wybór nie będzie obecnie prosty, ponieważ wielu projektantów promuje także duże i pakowne torby. Jeśli kobieta stawia na wygodę, pojemność to właśnie taka torebka shopper bag. Taki model będzie w stanie pomieścić wszystkie rzeczy, które kobieta potrzebuje w ciągu dnia. Producenci dbają o to, by obecnie taka torba nie była tylko bezkształtnym workiem, coraz częściej są to torby, które również bardzo dobrze wyglądają, stają się rzeczywiście atrakcyjne.

Modne torebki damskie

Kolorowe damskie torebki, czyli niech żyje limonka!

W roku 2018 stonowane czarne, brązowe czy beżowe torebki pozostaną raczej na boku. Zamiast nich pojawiać się będą żywe barwy. Na pewno do tych szczególnie popularnych zaliczyć będzie można limonkę. Wbrew pozorom ten kolor nie zwiastuje jedynie problemów. Panie, które cenią sobie stonowane stylizacje mogą również liczyć na to, że taki bardziej intensywny kolor będzie stanowił jakby przełamanie jednostajności. Ktoś kto stawia na wiele różnych barw na pewno będzie mógł dzięki kolorowi limonki dodatkowo ubogacić swoją stylizację. To ciekawe rozwiązanie, na które warto zwracać uwagę i decydować się na rozwiązania, które będą się dobrze sprawdzać w praktyce. Idąc za mogą powinno się obecnie myśleć przede wszystkim o stylizacjach, które w jakieś mierze będą rzucać się w oczy i dlatego przyniosą nam świetne efekty.

Damskie torebki w 2018 roku – powrót pikowanych materiałów

Rok 2018 ma unikać przede wszystkim pod znakiem oryginalności oraz indywidualizmu. Zwolenniczki elegancji ponadczasowej także coś dla siebie wybiorą. Znawcy mody wieszczą, że będą wracać materiały pikowane a ten wzór będzie występował w powiązaniu z eleganckim krojem torebki. Pikowane torby wykończone będą z elementami matowymi czy lakierowanymi skórami i ekoskórami. W takiej formie będą mogły znaleźć się w garderobie każdej szykownej kobiety. Na pewno takie rozwiązanie będzie odpowiednie dla kobiety, która chce postawić na nieco inne aspekty swojej stylizacji i takiej formy estetycznej będzie poszukiwać.

Zobacz